e-mail: novcentrtur@gmail.com 
Вівторок, 21.11.2017, 17:27
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

   

     Новоселицький районний центр спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

Меню сайту

Форма входу

 

19 жовтня 2017р. відбулися районні змагання з паркового орієнтування серед навчальні заклади Новоселицького району,  у яких взяли участь 120 учасників. результати


21 червня в Новоселиці на річці Прут відбулись відкриті районні змагання серед волонтерів-рятувальників та рятувальних загонів МНС України. Також в змаганнях прийняли участь волонтери з сусідньої держави Румунії. Дистанція яка складала біля трьох кілометрів була поділена на етапи: траверс катамарану, взяття на борт катамарану пасажирів, умовне проходження перешкод, кидання рятувального кінця, перевертання катамарану та постановка його в основне положення, переноска потерпілого на катамарані, проходження воріт вільного та зворотного ходу, причалювання катамарану. Всі команди, які прийняли участь показала високий рівень підготовки з подоланні всіх етапів.
В результаті змагань серед волонтерів рятувальників третє місце зайняла команда села Драниця, друге місце – команда міста Чернівці «X-ROAD», перше місце – команда Новоселиця-СПРУТ. Слід відмітити у даній категорії поза заліком приймала участь молодіжна команда, складена з вихованців Новоселицького центру спортивного туризму. Вона показала третій час на дистанції – це дуже гарний результат як для неповнолітніх.
В категорії рятувальних загонів третє місце зайняла команда Новоселицьких пожежників, друге місце – рятувальники з Верховини, перше місце – вижницькі рятувальники. 
Суддівська бригада яка обслуговувала дані змагання складалася з працівників та вихованців Новоселицького центру спортивного туризму. Органцізація змагань була можлива завдяки коштів відділу освіти та програми розвитку туризму у Новоселицькому районі.

 


Цьогорічний Чемпіонат України з водного туризму проводився з 26 по 30 квітня на річці Чорний Черемош у Верховинському районі Івано-Франківської області, від села Зелене до села Красник.

Змагання проводились в усіх класах суден: катамаран С-4, катамаран С-2, байдарка К-2, каяк К-1. У цьому році чемпіонат виявився одним з наймасовішим за останні п’ять років. Прийняли участь 49 екіпажів з 10 областей України. Новоселицькі водники виступили окремою командою. Змагання проводились на трьох дистанціях: «Раллі» (16 км.), «Спринт» (3 км.), «Слалом» (подолання 25 перешкод на дистанції 800 м.).

У перший день змагань дізналися, які екіпажі боротимуться за призові місця: три команди з Львівщини, по одній команді з Вінниччини та Дніпропетровщини, а також нашою Новоселицькою командою. На різних дистанціях, у запеклій боротьбі з майстрами, наші хлопці показали високі результати. У підсумку, в загальному заліку перше місце вибороли водники з Вінниччини, друге – з Дніпропетровщини, третє – з Львівщини. Новоселицькі спортсмени зайняли четверте місце, програвши 0,21% найдосвідченішим водникам України. Вони підтвердили звання кандидатів у майстри спорту України, не вистачило лише 1,5% до нормативів Майстра спорту України.

Варто зазначити, що одним з суддів цьогорічного Чемпіонату була олімпійська чемпіонка по греблі на байдарках Інна Осипенко-Радомська.

Хотілось би висловити подяку всім хто підтримав нашу команду, а особливо батькам наших спортсменів-водників, та побажати подальших вдалих стартів, легкої води та переможних фінішів.


З 31 березня по 2 квітня в Івано-Франківській області відбулися всеукраїнські змагання з водного туризму «Карпатські ралі». Це одне з трьох основних рейтингових змагань, які проводяться в Україні для водників найвищого рівня майстерності.  
Новоселиччину представили два екіпажі катамаранів: четвірка С4 та двійка С2. 
Учасники мали подолати дві дистанції: довгу – 14 км та коротку – 3 км на річках Свіча та Мізунка.  
Наші спортсмени гідно відкрили новий сезон. В результаті запеклої боротьби екіпаж катамарану четвірка в складі: Олексій Гульпе, Олексій Арсеній, Георгій Єнакій, Вадим Дорофтей – зайняли четверте місце та виконали нормативи Кандидатів у Майстри спорту України. А екіпаж катамарану двійка: Іван Княгницький та Вадим Киріл – показали бійцівський характер та в підсумку здобули золото Всеукраїнських змагань. А це найвище досягнення водників клубу «Новоселиця-СПРУТ». Сподіваємось, що це не буде остання перемога та бажаємо подальших вдалих стартів та переможних фінішів. 
В цьому році ці змагання були наймасовішими за всю історію, адже участь брали 116 учасників з різних областей України, а також Білорусі.
 

З 1 по 5 вересня у Вінницькій області на річці Південний Буг відбувся Чемпіонат України з водного туризму. Наші водники, які представляли Буковину, у складі екіпажу С-4 – Арсеній Олексій, Кіріл Вадим, Геба Дмитро, Паладій Андріан та екіпажу С-2 – Мельник Іван, Дорофтей Вадим стали бронзовими призерами Чемпіонату, поступившись Вінницькій та Дніпропетровській областям, залишивши за собою десяток областей України. Тренери команди: Іван Княгницький та Микола Княгницький.

З 10 по 23 червня на території пансіонату «Черемош» Вижницького району був організований тимчасовий пересувний туристсько-краєзнавчий наметовий табір «Мандрівник Буковини» для вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області.

В рамках табору були проведені 60 обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді (старша і молодша групи), ХІІІ обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з велосипедного туризму серед учнівської молоді та здійснені спортивно-туристські походи та краєзнавчі експедиції. З Новоселиччини брали участь учні Новоселицького районного ліцею, Маршинецького НВК та Малинівської ЗОШ.

Старти обласних змагань з пішохідного туризму (старша група) відбулись 11-12 червня на дистанції «Смуга перешкод», де Новоселицький район здобув перше місце (тренер Василь Гульпе).

Молодша група змагалася вже 12-14 червня, на таких же дистанціях, де виборола друге місце (тренер Георгій Злей), пропустивши вперед команду центру туризму міста Чернівці (ОЦТКЕУМ).

Далі, з 13 по 15 червня пройшли обласні змагання з велосипедного туризму, де в напруженій боротьбі серед 13 команд області наша команда завоювала друге місце (тренер Сергій Молдованов), поступившись команді Глибоцького району.

А вже, після насичених буднів та втомлені змаганнями, діти та їхні керівники відправились у заплановані походи, де мали змогу оздоровитись, набути цікавий досвід та отримати яскраві враження.


15-16 квітня відбулися змагання Чемпіонату Чернівецької області з водного туризму серед учнівської молоді. В цьому році Новоселицький район представляли дві команди. Вадим Кіріл, Вадим Агапій, Олексій Арсеній, Іван Райлян, Андріан Паладій, Дмитро Геба, Георгій Єнакій увійшли до основної команди. У складі другої ж були: Юрій Ільчук, Марин Кіріл, Вадим Дорофтей, Максим Саука, Віктор Охремов, Іван Мельник. 
За першість наші молоді спортсмени змагалися з командами інших районів області: на катамаранах четвірках та двійках, і на трьох дистанціях: «Спринт» (2 км.), «Рятувальні роботи», «Раллі» (16 км.)
За два дні змагань, як перша так і друга команди «не пасли задніх» та показували хороші результати. Наш основний екіпаж катамарану двійка здобула перше місце, а четвірка посіла друге місце. У підсумку, в загальнокомандному заліку, Новоселицький район вже другий рік поспіль виборов перше місце, залишивши за собою Глибоцьку та команду м.Чернівці.
Вітаємо з блискучою перемогою наших спортсменів та керівників гуртків, які доклали чималих зусиль, аби принести додому «золото». Бажаємо сили і наснаги, щоб й надалі гідно представляли Новоселицький край.


Обласні змагання «Підсніжник 2016»

09-10 квітня відбулися обласні змагання зі класичного спортивного орієнтування в залік туристко-спортивних заходів. В змаганнях прийняли участь 12 команд районів області. Новоселицький район був представлений вихованцями Новоселицького центру туризму, у вікових групах з 12 по 18 років. Змагання проводились в лісному масиві с. Глибочок Сторожинецького р-ну де розігрувались залікові бали на подовженій дистанції у заданому напрямку. Спортсмени орієнтувальники долали тяжку дистанцію з природними перешкодами у лісі. Наші гуртківці показали себе з найкращого боку, витримали всі випробування та показали велике бажання до перемоги. В загальнообласному заліку Новоселицький район посів третє місце, поступившись збірним м.Чернівці та Глибоцького району.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів та дякуємо за вдалий виступ. (результати)


26 березня 2016 року на території лісового масиву села Подвірне відбулись особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування «Підсніжник» серед учнівської молоді Новоселицького району. Основна мета їх проведення - розвиток, пропаганда та популяризація спортивного орієнтування, а також відбір учнів, які представлятимуть район на чемпіонаті області. 

У змаганнях прийняли участь 14 команд навчальних закладів району. Учасники змагалися у п’яти вікових групах: юнаки та дівчата від 10 до 18 років. Впродовж дня учасники за допомогою карт долали дистанції по пересіченій місцевості в лісі. За результатами змагань, загальнокомандні місця розподілились наступним чином: третє місце посіла команда Котелівського НВК, друге місце вибороли учні Подвірненської ЗОШ, а переможцем стала команда Новоселицького районного ліцею. Команди були нагороджені грамотами відповідного зразка. В особистому заліку всі переможці та призери отримали грамоти. 

Дякуємо за співпрацю керівництву прикордонної служби села Подвірне, відділу освіти та директорам шкіл, команди яких прийняли участь у змаганнях, за забезпечення транспортом для перевезення учасників змагань.

Районні змагання "Підсніжник"-2016р. (результати)

10-11 жовтня у м.Чернівці був проведений вже традиційний Чемпіонат області з паркового орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини». У змаганнях взяло участь 10 команд з районів та міст області. Крім того в програму змагань входив також клубний залік, де було представлено 35 команд. У змаганнях взяло участь понад 350 учасників. Учасники змагалися в чотирьох вікових групах від 12 до 18 року. В клубний залік входили також змагання між більш досвідченими спортсменами та ветеранами. В команду Новоселицького району входили учні Маршинецького НВК, Новоселицького районного ліцею, Котелівського НВК, Строїнецького НВК – на чолі з керівниками гуртків Новоселицького центру спортивного туризму. У напруженій боротьбі, в підсумку за два дні змагань, у загальнокомандному заліку Новоселицький район зайняв третє місце, поступившись командам міста Чернівці та Глибоцького району. Наші орієнтувальними ще раз довели, що вони є одні з найкращих в області. Бажаємо їм подальших успіхів та перемог в особистому та командному заліках. "результати" "фото"


З 01.10.15 по 05.10.15 у м. Вижниця на турбазі Черемош відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму - велосипедний туризм. Змагання організували: Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України,  Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА. Безпосереднє проведення змагань було покладено  на Федерацію спортивного туризму Чернівецької області, організаційний комітет та головну суддівську колегію. Змагання проводились на двох дистанціях: «Комплексна» та «Раллі». Комплексна  складалась з трьох дистанцій: фгурне водіння велосипедом, кросс та тріал. Раллі - це дистанція на 42 км з різними  умовними перешкодами. Новоселицьки район прийняв участь у цьому Чемпіонаті представивши одну команду керівниками яких були Злей Г. М. та Молдованов С. Ф. Змагання почались з комплексної дистанції де наша збірна показали гарні результаи посівши І місце залишивши позаду команду Вінницької та Кіровоградської областей. Спортивний дух у наших спортсменів піднявся ще вище, і почали розбирати наступну дистанцію - Раллі. Оскільки змагання проводились по ІV класу складності, то і завдання не були із легких.  В складній боротьбі наша команда (Злей Георгій, Молдованов Сергій, Захарчук Олександ, Гріцунік Іван та Романел Данієль) посіла третє  місце на дистанції Раллі.  В загальнокомандному заліку команда Новоселицького району здобула ІІ місце у Чемпіонаті України зі спортивного туризму - велосипедний туризм, поступившись Вінницькій команді.  На цих змагання Захарчук Олександр виконав норматив КМС, а Романел Данієль - І спортивний розряд.


Для нервової системи просто необхідно змінити оточення, змінити ритм життя, бажано ще й здоров'я набратися. І де, як не в туристичному поході все це можна отримати. Не секрет, що саме на природі, людина отримує заряд енергії на рік наперед. Тому, ми  докладаємо зусиль показати дітям красу нашого краю, відчути чисте повітря буковинської природи, бачити чисті води річок та чути  шелест зелених лісів.

З 21 по 30 серпня  вихованці гуртка «Етнос» Новоселицького РЦСТКЕУМ під керівництвом Діани Лупу здійснили десятиденний пішохідний похід до Хрещатицького монастиря. Мета даного походу полягав  у дослідженні ролі і місця монастиря  у відродженні вікових моральних цінностей  українців.

Свято-Іоанно-Богословський монастир знаходиться на самому кордоні Буковини з Галичиною, там, де Чернівецька область межує з Тернопільською. Він споруджений на правому березі Дністра, на горі. Тут можна побачити стару кам'яну церкву, що здавна притягувала погляди людей своєю красою. Біля монастиря відкривається чудова панорама, де протікає річка Дністер, обіймаючи, немов підковою, місто Заліщики.

Дослідження історії Хрещатицького монастиря розкрило нам єдність духовного світу людини зі сферою її господарсько–виробничих занять, взаємопов’язаність явищ духовної та матеріальної культури.

Узагальнивши пошукову роботу під час походу, віримо, що діти незважаючи на всі труднощі і перешкоди, будуть активно здійснювати пошукову народознавчу роботу, у процесі якої виховуються  національно свідомі особистості, справжні українці. Адже носіїв самобутньої  історичної пам’яті  з кожним  роком стає дедалі менше. Наше ж завдання – зафіксувати і зберегти те, що залишилося.


У лісовому масиві с.Магала Новоселицького району відбулися 59 обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді (старша вікова група). Загальнокомандні результати змагань.


 

14-17 травня в м.Чернівці відбувся обласний етап Чемпіонату України з велосипедного туризму. Результати змагань


23 – 26 квітня відбувся Чемпіонат України з водного туризму. Програма змагань складалась з дистанцій: «Раллі»(22 км), «Спринт»(3км), «Слалом» та «Рятувальні роботи». В чемпіонаті брали участь спортсмени як різного віку, так й кваліфікації. Новоселиччину представляв екіпаж катамарану двійки, який в цьому році став переможцем обласних змагань серед учнівської молоді. Хоча вони були одні з наймолодших, проте «дали бій» та не «пасли задніх» серед одинадцяти екіпажів даного класу суден. Як результат, за підсумками всіх дистанцій в загальному заліку, наші водники вибороли бронзу України, поступившись екіпажам з Вінницької та Дніпропетровської областей. Тож, вихованці Вадим Кіріл та Вадим Паскар (керівник гуртка Іван Княгницький) виконали нормативи кандидата у майстри спорту України.  Це одне з найвищих досягнень Новоселицького центру спортивного туризму. Сподіваємось що це надасть поштовх для досягнення ще більш вагомих результатів.     


    

В селі Біла Кіцманського району 16-18 квітня 2015 року відбулися 59 обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму (молодша вікова група) серед учнівської молоді. Старти відбувалися на дистанціях «Смуга перешкод (зв’язки)». Дистанція складалась з 7 етапів, 3 з яких були з самонаведенням. Новоселицький район представляли вихованці Новоселицького РЦСТКЕУМ, а саме вихованці гуртків пішохідного туризму керівниками яких є Злей Г.М. та Гульпе В.В. З Новоселицького району були представлені три зв’язки, дві чоловічі та одна змішана. Чоловічі зв’язки на цих змаганнях вибороли І місце (Геба Дмитро, Бойко Дмитро) та ІІІ місце (Ністрян Максим, Кіріл Марин). Змішану зв’язку представляли дві дівчини (Штефанеса Ірина, Суморока Тетяна) яким не було рівних на цих змаганнях, посівши І місце по змішаними та  чоловічими зв’язками. Всі учасники які представляли наш район посіли призові місця, що дало змогу зайняти І місце в загальному заліку з пішохідного туризму.


 

17-18 квітня відбулися змагання Чемпіонату Чернівецької області з водного туризму серед учнівської молоді. Новоселицький район представляли три екіпажі гуртківців центру туризму: основна команда – катамаран четвірка та катамаран двійка (Вадим Кіріл, Вадим Паскарь, Вадим Агапій, Олексій Арсеній, Василь Мандалак, Іван Райлян, Адріан Паладій),  друга молодша команда – катамаран четвірка (Юрій Ільчук, Вадим Дорофтей, Георгій Єнакій, Максим Саука). За першість наші молоді спортсмени змагалися з іншими командами районів Буковини у трьох дистанціях: «Спринт» (2 км.), «Рятувальні роботи», «Раллі» (16 км.).

У перший день змагань на дистанції «Спринт» обидва екіпажі основної команди фінішували першими. На дистанції «Рятувальні роботи» екіпаж катамаран двійка також виявився кращим, а два екіпажі катамаранів четвірка зайняли друге і третє місце.

Протягом другого змагального дня новоселицькі екіпажі основної команди туристів-водників остаточно довели свою майстерність і спритність, зайнявши перші місця на дистанції «Раллі».

Показавши блискучі результати в своїх групах, в загальнокомандному заліку за два дня змагань, Новоселицький район виборов перше місце, залишивши за собою Глибоцький та Сторожинецький райони.

Вітаємо наших спортсменів та керівників гуртків, які доклали чималих зусиль для отримання цієї перемоги. Бажаємо сили і наснаги, щоб і надалі радувати нас високими результатами.


23 березня 2015 року пройшли районні змагання зі спортивного орієнтування "Підсніжник" (результати змагань)


Минулого тижня були підбиті підсумки обласного етапу з спортивних походів та експедиції з активним способом пересування «Мій рідний край» серед учнівської та студентської молоді. Завдяки підтримці районного управління освіти, молоді та спорту наш район представив вісім походів, які відображали різні аспекти туристсько-краєзнавчої роботи в нашому краї. Відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації водний похід другої категорії складності по річкам Чорний Черемош, Черемош та Прут під керівництвом Миколи Княгницького та Івана Княгницького був направлений на чемпіонат України серед спортивних походів захищати честь Буковини. Велосипедний похід першої категорії складності під керівництвом Сергія Молодованова та Вери Топала зайняв друге місце. В краєзнавчому напрямку велосипедний похід третього ступеня складності «Сім чудес Новоселиччини» під керівництвом Івана Княгницького та Юрія Ротара здобув третє місце в загальному заліку. Це вагомий внесок в скарбничку загального туристсько-краєзнавчого рейтингу серед районів області. Бажаємо й надалі подорожувати, насолоджуватись красою рідного краю та досліджувати історію Буковини.


16 січня 2015 відбулися змагання з велосипедного туризму на призи Діда Мороза. У змаганні приняли участь гуртківці районного центру туризму. Учасники змагалися на дистаціях фігурне водіння велосипедом та тріал. Всі учасники отримали заслужено грамоти та призи.


15 січня 2015 року пройшли змагання на призи Діда Мороза з пішохідного туризму, які відбулися в Маршинецькому НВК. У змаганні прийняли участь хлопці та дівчата районного центру туризму які відвідують та займаються спортивним туризмом. Всі учасники змагань отримали грамоти та призи.


13 січня 2015 на базі Новоселицького районного ліцею відбулися змагання зі спортивного орієнтування на призи Діда Мороза, в яких прийняли участь гуртківці Новоселицького центру туризму. Змагання проводились у двох групах (дівчата та хлопці). За активну участь у змаганнях всі учасники були нагороджені грамотами, а також смачними призами. Вітаємо всіх учасників та керівників гуртків з Новорічними святами та бажаємо у новому році підкорити нові висоти.  (результати змагань)


  З метою пропаганди здорового способу життя і розвитку спортивного орієнтування серед учнівської молоді, 25-26 жовтня у м.Чернівці був проведений вже традиційний Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини». У Чемпіонаті взяло участь 11 команд з районів та міст області. Крім того в програму змагань входив також клубний залік, де було представлено 29 команд. У змаганнях взяло участь близько 300 учасників. 

  Старт першого дня відбувався в лісопарку «Біла» на короткій дистанції, а другий день – біля ЗОШ № 27 (парковий спринт). Учасники змагалися в чотирьох вікових групах від 12 до 18 року. В клубний залік входили також змагання між більш досвідчиними спортсменами та ветеранами.

   В збірну команду Новоселицького району входили учні Котелівського НВК, Новоселицького районного ліцею, Маршинецького НВК: Бурлака Роман, Злей Роман, Хмель Ліліан, Гульпе Олексій, Деркач Яна, Скриндіца Карина, Рошко Вікторія, Суморока Тетяна, Вакарчук Анастасія, Глігор Юстина, Ротар Тетяна, Продан Віталіна – на чолі з керівниками гуртків Новоселицького РЦСТКЕУМ. 

  За перший день змагань маємо такі індивідуальні призові місця: Продан Віталіна (група Ж-18) – третє місце, Штефанеса Ірина (Ж-14) – друге місце, Ротар Тетяна (Ж-18) – перше місце. За другий день не зважаючи на холодну погоду гуртківці не розслабились та зайняли призові місця: Бурлака Роман (Ч-14) – третє місце, Ротар Тетяна (Ж-18) – друге місце.

  В результаті, у напруженій боротьбі, в підсумку за два дні змагань, у загальнокомандному заліку Новоселицький район зайняв почесне друге місце, поступившись команді м.Чернівці. (протоколи змагань)


Підсумкова таблиця районних туристсько-краєзнавчих змагань присвячених Всесвітньому Дню туризму


З 15 по 18 травня на території оздоровчого табору «Райдуга» Глибоцького району відбувся традиційний 27 туристський зліт педагогічних працівників. Наш район був представлений командою яка складалася з 15 педагогів з різних загально-навчальних закладів Новоселиччини. Програма зльоту була насиченою та складалась з чотирьох видів: пішохідного, водного, велосипедного туризму та з конкурсної програми. Не зважаючи на екстремальні погодні умови педагоги змагались на різних класах дистанцій та відточували свою спортивно-туристичну майстерність. В безкомпромісній боротьбі наша команда змагалася за кожний бал, як в результаті педагоги Новоселеччини зайняли перше місце в водному туризмі, друге – в велосипедному туризмі, та п’яте місце у пішохідному та конкурсній програмі. В загально командному заліку серед районів області новоселицькі освітяни вибороли друге місце, поступившись одним балом команді Глибоцького району. Третє місце посіли педагоги міста Чернівці.

Вітаємо всіх освітян з успіхом та бажаємо подальших перемог.


На території табору „БУКОВИНКА” у с. Репужинці Заставницького району 11-13 квітня 2014 року відбулись обласні Чемпіонати з велосипедного та водного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області. В велосипедних змаганнях Новоселицький район був представлений двома командами: основною та підростаючою командами. Учасники змагались на таких дистанціях: тріал, фігурне володіння велосипедом, велокрос - комплексна дистанція. В загальному заліку команда Новоселицького району другий рік поспіль стає чемпіоном області. Друге місце посіли глибоччани, а третіми несподівано для всіх стала наша молода команда  Новоселицького центру туризму.  Вітаємо спортсменів які захищали честь району: Гузун Олена, Ністрян Олександр, Савка Андрій, Захарчук Олександр, Романєл Данієл, Захарчук Каріна, Гріцунік Іван, Паладій Андріан, Русу Максим, Геба Дмитро, Штефанеса Ірина, Гульпе Марта. вело

У змаганнях з водного туризму взяла участь тільки основна молодіжна команда району. Змагання проходили на двох дистанціях в дуже складних погодних умовах: «Спринт» та «Рятувальні роботи». Основна боротьба, як завжди, відбувалась між водниками глибочини та новоселичини. На обох дистанціях вони змагались за призові місця. За підсумками двох дистанції у загальнокомандному заліку наша команда зайняла однакову кількість призових балів з командою глибоччан, але посіла почесне друге місце, поступившись за більшою сумою штрафних балів глибоччанам. Третьє місце посіли водники Сторожінецького району. В склад команди Новоселицького району входили учні: Кіріл Вадим, Агапій Вадим, Паскар Вадим, Роман Флорін, Унгурян Дмитро, Арсеній Олексій, Ротар Вадим, Мельник Іван, Думан Олег. вода

        В загалом всі три команди, які представляли наш район на цих змаганнях були на п’єдесталі пошани. Це один з показників якості та відповідальності наших вихованців та керівників гуртків.

     Хочемо висловити велике спасибі за фінансову підтримку батькам наших гуртківців та за транспортне перевезення управлінню освіти, молоді та спорту Новоселицької РДА.


29-30 березня відбулися обласні змагання зі класичного спортивного орієнтування в залік туристко-спортивних заходів районів. В змаганнях прийняли участь 35 клубних команд з 12 районів області. Новоселицький район був представлений

Пошук

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017 Конструктор сайтів - uCoz